Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54527538・Komárnická 26, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2022
Obrat 2026
1,96 mil. €
+1,0 %Zisk 2026
68 tis. €
+5,1 %Aktíva
1,6 mil. €
+3,4 %Vlastný kapitál
134 tis. €
+103 %Zadlženosť
75,6 %
+27 ppHrubá marža
33,6 %
+5,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,5 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
4,2 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
50,9 %
−48 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,58
−9,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
96 tis. €
+30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
29,3 %
+17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−469 tis. €
−86 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 1,44 mil. € | 1,94 mil. € | 1,96 mil. € |
| Pridaná hodnota | −1 133 € | 645 tis. € | 548 tis. € | 657 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 1,44 mil. € | 1,94 mil. € | 1,96 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 409 € | −2 781 € | 65 tis. € | 68 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 30 tis. € | 9 460 € | 28 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 30 tis. € | 9 460 € | 28 tis. € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 724 € | 3,07 mil. € | 1,55 mil. € | 1,6 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 1,18 mil. € | 984 tis. € | 787 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 917 € | 1 917 € | 917 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 1,18 mil. € | 982 tis. € | 786 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 724 € | 1,58 mil. € | 448 tis. € | 649 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 5 952 € | 9 212 € | 23 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 1,39 mil. € | 321 tis. € | 477 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 724 € | 186 tis. € | 118 tis. € | 149 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 310 tis. € | 118 tis. € | 167 tis. € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 724 € | 3,07 mil. € | 1,55 mil. € | 1,6 mil. € |
| Vlastné imanie | 3 591 € | 999 € | 66 tis. € | 134 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −1 220 € | −4 001 € | 60 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 409 € | −2 781 € | 65 tis. € | 68 tis. € |
| Záväzky | 1 133 € | 1,6 mil. € | 746 tis. € | 1,21 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 7 331 € | 6 697 € | 7 659 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 133 € | 1,48 mil. € | 701 tis. € | 1,12 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 113 tis. € | 39 tis. € | 84 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 1,47 mil. € | 738 tis. € | 258 tis. € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Dr.-Wilms-Straße 10a, 28844 Weyhe, Nemecká spolková republika
Adresa Zimná 14183/1, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Karl-Innerebner-Straße 56/4, 6020 Innsbruck, Rakúska republika
Adresa Parchimer Str. 61, 22143 Hamburg, Nemecká spolková republika
Adresa Bernstorffstrasse 155, 22767 Hamburg, Nemecká spolková republika
Adresa Piešťanská 1638/1, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Box 7593, 10393 Štokholm, Švédske kráľovstvo
Zapísané v OR SR
Elekta s. r. o.
Komárnická 26, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.