Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54529301・Východná 10257/7O, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2022
Obrat 2025
81 tis. €
+11 %Zisk 2025
4 810 €
+16 %Aktíva
19 tis. €
−42 %Vlastný kapitál
15 tis. €
+49 %Zadlženosť
23,2 %
−47 ppHrubá marža
9,2 %
−4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,0 %
+0,2 ppZisk / výnosy
ROA
25,4 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
33,1 %
−9,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,32
+204 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 770 €
+6,9 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,6 %
−6,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
+49 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
147,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 13 tis. € | 73 tis. € | 81 tis. € |
| Pridaná hodnota | −290 € | 1 005 € | 10 tis. € | 7 470 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 13 tis. € | 73 tis. € | 81 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −290 € | 871 € | 4 154 € | 4 810 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 102 € | 1 242 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 119 € | 11 tis. € | 33 tis. € | 19 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 119 € | 11 tis. € | 33 tis. € | 19 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 5 500 € | 13 tis. € | 18 tis. € |
| Finančné účty | 5 119 € | 5 030 € | 19 tis. € | 952 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 119 € | 11 tis. € | 33 tis. € | 19 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 710 € | 5 581 € | 9 734 € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −290 € | 530 € | 4 684 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −290 € | 871 € | 4 154 € | 4 810 € |
| Záväzky | 409 € | 4 949 € | 23 tis. € | 4 395 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 409 € | 4 949 € | 23 tis. € | 4 389 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 6 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Východná 10257/7O, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Polárna 3245/8, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 1019/8, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Polárna 3245/8, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Východná 10257/7O, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 1019/8, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Východná 10257/7O, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 1019/8, 01401 Bytča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Život merch s. r. o.
Východná 10257/7O, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.