Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54554667・Bzenica 152, 96601 Bzenica・Založené 2022
Obrat 2025
121 tis. €
+30 %Zisk 2025
73 tis. €
+49 %Aktíva
165 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
97 tis. €
+59 %Zadlženosť
41,3 %
−14 ppHrubá marža
84,2 %
+9,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
60,3 %
+7,5 ppZisk / výnosy
ROA
44,2 %
+8,4 ppRentabilita aktív
ROE
75,3 %
−5,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,06
+79 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
92 tis. €
+49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 948 €
+113 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
156,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 136 € | 27 tis. € | 93 tis. € | 121 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 437 € | 19 tis. € | 70 tis. € | 102 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 136 € | 27 tis. € | 93 tis. € | 121 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 668 € | 9 723 € | 49 tis. € | 73 tis. € |
| Daň z príjmov | 647 € | 1 716 € | 13 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 103 tis. € | 100 tis. € | 137 tis. € | 165 tis. € |
| Neobežný majetok | 96 tis. € | 91 tis. € | 92 tis. € | 93 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 96 tis. € | 91 tis. € | 92 tis. € | 93 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 333 € | 9 356 € | 45 tis. € | 72 tis. € |
| Zásoby | 1 048 € | 1 505 € | 315 € | 1 259 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 828 € | 5 150 € | 4 788 € | 11 tis. € |
| Finančné účty | 1 457 € | 2 701 € | 40 tis. € | 60 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 103 tis. € | 100 tis. € | 137 tis. € | 165 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 668 € | 18 tis. € | 61 tis. € | 97 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 3 668 € | 6 391 € | 18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 668 € | 9 723 € | 49 tis. € | 73 tis. € |
| Záväzky | 94 tis. € | 82 tis. € | 76 tis. € | 68 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 94 tis. € | 82 tis. € | 76 tis. € | 68 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Bzenica 152, 96601 Bzenica, Slovenská republika
Adresa Bzenica 152, 96601 Bzenica, Slovenská republika
Adresa Bzenica 152, 96601 Bzenica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.