Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54560594・Kysak 195, 044 81 Kysak・Založené 2022
Obrat 2025
43 tis. €
−30 %Zisk 2025
6 178 €
+84 %Aktíva
18 tis. €
−27 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+52 %Zadlženosť
4,3 %
−50 ppHrubá marža
20,4 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,3 %
+8,9 ppZisk / výnosy
ROA
33,8 %
+20 ppRentabilita aktív
ROE
35,4 %
+6,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
23,16
+746 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 878 €
+83 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,6 %
−0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
+9,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 55 tis. € | 71 tis. € | 62 tis. € | 43 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 111 € | 3 022 € | 4 455 € | 8 835 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 55 tis. € | 71 tis. € | 62 tis. € | 43 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 822 € | 2 343 € | 3 355 € | 6 178 € |
| Daň z príjmov | 272 € | 623 € | 960 € | 1 700 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 731 € | 14 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 731 € | 14 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 8 205 € | 16 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 780 € | 783 € | 1 125 € |
| Finančné účty | 6 731 € | 13 tis. € | 16 tis. € | 1 283 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 731 € | 14 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 822 € | 8 164 € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 321 € | 2 664 € | 5 786 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 822 € | 2 343 € | 3 355 € | 6 178 € |
| Záväzky | 909 € | 5 655 € | 14 tis. € | 788 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 4 412 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 909 € | 5 655 € | 9 164 € | 788 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Kysak 195, 04481 Kysak, Slovenská republika
Adresa Kysak 195, 04481 Kysak, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.