Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54564352・Cintorínska 660/7A, 900 91 Limbach・Založené 2022
Obrat 2025
48 tis. €
−3,2 %Zisk 2025
5 225 €
+80 %Aktíva
18 tis. €
+0,6 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+46 %Zadlženosť
6,3 %
−29 ppHrubá marža
12,3 %
+5,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,8 %
+5,0 ppZisk / výnosy
ROA
29,5 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
31,5 %
+5,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,84
+462 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 785 €
+65 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,7 %
−7,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
+46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 54 tis. € | 17 tis. € | 50 tis. € | 48 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 753 € | 686 € | 3 575 € | 5 909 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 54 tis. € | 17 tis. € | 50 tis. € | 48 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 793 € | 665 € | 2 905 € | 5 225 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 20 € | 604 € | 560 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 882 € | 10 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 882 € | 10 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 035 € | 7 368 € | 7 427 € | 8 665 € |
| Finančné účty | 2 847 € | 3 069 € | 10 tis. € | 9 041 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 882 € | 10 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 793 € | 8 458 € | 11 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 653 € | 3 285 € | 6 045 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 793 € | 665 € | 2 905 € | 5 225 € |
| Záväzky | 2 089 € | 1 979 € | 6 246 € | 1 118 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 089 € | 1 979 € | 6 246 € | 1 118 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Cintorínska 660/7A, 90091 Limbach, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 660/7A, 90091 Limbach, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 660/7A, 90091 Limbach, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 660/7A, 90091 Limbach, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.