Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54564441・Ulica Vladimíra Clementisa 6644/29, 917 01 Trnava・Založené 2022
Obrat 2025
46 tis. €
−1,0 %Zisk 2025
4 063 €
−54 %Aktíva
29 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+20 %Zadlženosť
15,1 %
−3,5 ppHrubá marža
20,7 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,8 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
14,2 %
−21 ppRentabilita aktív
ROE
16,7 %
−27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,63
+23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 515 €
−57 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
24 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
26,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 40 tis. € | 47 tis. € | 46 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 671 € | 9 342 € | 16 tis. € | 9 598 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 23 tis. € | 40 tis. € | 47 tis. € | 46 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 350 € | 4 078 € | 8 836 € | 4 063 € |
| Daň z príjmov | 415 € | 720 € | 1 559 € | 452 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 477 € | 15 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 477 € | 15 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 500 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 477 € | 15 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 477 € | 15 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 350 € | 11 tis. € | 20 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 350 € | 6 428 € | 15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 350 € | 4 078 € | 8 836 € | 4 063 € |
| Záväzky | 1 127 € | 3 991 € | 4 624 € | 4 321 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 127 € | 3 991 € | 4 624 € | 4 321 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Ulica Vladimíra Clementisa 6644/29, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Šupkova 46/8, 97681 Podbrezová, Slovenská republika
Adresa Ulica Vladimíra Clementisa 6644/29, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Boženy Němcovej 1A, 97701 Brezno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ElitX s. r. o.
Ulica Vladimíra Clementisa 6644/29, 917 01 Trnava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.