Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54565324・Račianska 88B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2022
Obrat 2024
200 tis. €
+102 %Zisk 2024
−150 tis. €
−9,1 %Aktíva
508 tis. €
−24 %Vlastný kapitál
−307 tis. €
−96 %Zadlženosť
160,3 %
+37 ppHrubá marža
24,9 %
+31 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-75,2 %
+64 ppZisk / výnosy
ROA
-29,6 %
−9,1 ppRentabilita aktív
ROE
49,0 %
−39 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,09
+85 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−149 tis. €
−8,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,6 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−745 tis. €
+1,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
565,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 511 € | 99 tis. € | 200 tis. € |
| Pridaná hodnota | 224 € | −5 595 € | 50 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 511 € | 99 tis. € | 200 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −24 tis. € | −138 tis. € | −150 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 371 tis. € | 672 tis. € | 508 tis. € |
| Neobežný majetok | 359 tis. € | 635 tis. € | 439 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 359 tis. € | 635 tis. € | 437 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 1 131 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 37 tis. € | 70 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 11 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 € | 10 tis. € | 31 tis. € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 27 tis. € | 28 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 371 tis. € | 672 tis. € | 508 tis. € |
| Vlastné imanie | −19 tis. € | −156 tis. € | −307 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −24 tis. € | −161 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −24 tis. € | −138 tis. € | −150 tis. € |
| Záväzky | 390 tis. € | 828 tis. € | 815 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 35 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 390 tis. € | 794 tis. € | 815 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Triq San´t Antin, MSK Marsaskala, Maltská republika
Adresa Triq San´t Antin, MSK Marsaskala, Maltská republika
Zapísané v OR SR
ABAKUS SLOVAKIA s. r. o.
Račianska 88B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.