Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54568668・Veľká ulica 112/28, 95145 Horné Lefantovce・Založené 2022
Obrat 2025
47 tis. €
+267 %Zisk 2025
−2 248 €
+46 %Aktíva
6 411 €
−25 %Vlastný kapitál
5 967 €
−27 %Zadlženosť
6,9 %
+3,0 ppHrubá marža
12,4 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,8 %
+28 ppZisk / výnosy
ROA
-35,1 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
-37,7 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,73
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 804 €
+52 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-24,6 %
−16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 654 €
+0,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
47,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 41 tis. € | 13 tis. € | 46 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 961 € | 9 938 € | −353 € | 5 688 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 41 tis. € | 13 tis. € | 47 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 655 € | 5 692 € | −4 132 € | −2 248 € |
| Daň z príjmov | 292 € | 1 437 € | 340 € | 444 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 947 € | 14 tis. € | 8 555 € | 6 411 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 8 813 € | 6 562 € | 4 313 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 8 813 € | 6 562 € | 4 313 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 947 € | 4 999 € | 1 993 € | 2 098 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 145 € | 4 204 € | 164 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 802 € | 795 € | 1 829 € | 2 098 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 947 € | 14 tis. € | 8 555 € | 6 411 € |
| Vlastné imanie | 6 655 € | 12 tis. € | 8 215 € | 5 967 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 1 572 € | 6 980 € | 2 848 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 655 € | 5 692 € | −4 132 € | −2 248 € |
| Záväzky | 292 € | 1 465 € | 340 € | 444 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 292 € | 1 455 € | 340 € | 444 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 10 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Bernolákova 2037/13, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 2037/13, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
conspiracy flat s. r. o.
Veľká ulica 112/28, 95145 Horné Lefantovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.