Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54569800・Poľany 63, 076 84 Poľany・Založené 2022
Obrat 2025
586 tis. €
−12 %Zisk 2025
60 tis. €
−55 %Aktíva
576 tis. €
−16 %Vlastný kapitál
328 tis. €
+22 %Zadlženosť
43,0 %
−18 ppHrubá marža
23,4 %
−15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,2 %
−9,6 ppZisk / výnosy
ROA
10,4 %
−8,9 ppRentabilita aktív
ROE
18,2 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,52
+128 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
76 tis. €
−55 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
314 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 285 tis. € | 462 tis. € | 442 tis. € | 527 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | −7 725 € | 168 tis. € | 123 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 285 tis. € | 506 tis. € | 665 tis. € | 586 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 tis. € | 100 tis. € | 132 tis. € | 60 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 342 € | 27 tis. € | 35 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 149 tis. € | 184 tis. € | 682 tis. € | 576 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 303 tis. € | 213 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 303 tis. € | 213 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 149 tis. € | 184 tis. € | 379 tis. € | 362 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 112 tis. € | 130 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 82 tis. € | 68 tis. € | 51 tis. € | 80 tis. € |
| Finančné účty | 67 tis. € | 117 tis. € | 216 tis. € | 153 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 149 tis. € | 184 tis. € | 682 tis. € | 576 tis. € |
| Vlastné imanie | 36 tis. € | 137 tis. € | 268 tis. € | 328 tis. € |
| Základné imanie | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| HV minulých rokov | 0 € | 16 tis. € | 117 tis. € | 248 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 tis. € | 100 tis. € | 132 tis. € | 60 tis. € |
| Záväzky | 113 tis. € | 48 tis. € | 414 tis. € | 247 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 299 tis. € | 199 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 113 tis. € | 48 tis. € | 115 tis. € | 48 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
35 registrovaných činností
Adresa Bodrog 46, 07635 Svätá Mária, Slovenská republika
Adresa Bodrog 46, 07635 Svätá Mária, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.