Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

eNSi servis s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 54570816Placová 24/31, 01301 Teplička nad VáhomZaložené 2022

Obrat 2025

184 tis. €

+5,3 %
IČO
54570816
DIČ
2121721316
IČ DPH
SK2121721316, podľa §4, registrácia od piatok 10. júna 2022
Sídlo
eNSi servis s. r. o.Placová 24/31 01301 Teplička nad Váhom
Dátum vzniku
streda 27. apríla 2022
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/79617/L

Zisk 2025

−1 166 €

−134 %

Aktíva

79 tis. €

−12 %

Vlastný kapitál

7 292 €

−14 %

Zadlženosť

90,8 %

+0,1 pp

Hrubá marža

11,3 %

−9,0 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−134 %
−1 777 €4 393 €3 458 €−1 166 €2022202320242025

Tržby

+3,4 %
33 tis. €152 tis. €174 tis. €180 tis. €2022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-0,6 %

−2,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

-1,5 %

−5,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

-16,0 %

−57 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,79

+11 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−206 €

−104 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-466,0 %

−499 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−15 tis. €

+36 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

75,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

39 tis. €2022158 tis. €2023174 tis. €2024184 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru33 tis. €152 tis. €174 tis. €180 tis. €
Pridaná hodnota−5 479 €37 tis. €35 tis. €20 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti39 tis. €158 tis. €174 tis. €184 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 777 €4 393 €3 458 €−1 166 €
Daň z príjmov0 €4 029 €1 733 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok23 tis. €
  • Obežný majetok56 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie7 292 €
  • Záväzky72 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom27 tis. €69 tis. €90 tis. €79 tis. €
Neobežný majetok17 tis. €32 tis. €32 tis. €23 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok17 tis. €32 tis. €32 tis. €23 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok9 762 €37 tis. €58 tis. €56 tis. €
Zásoby171 €67 €40 €115 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky2 410 €29 tis. €30 tis. €49 tis. €
Finančné účty7 181 €8 671 €28 tis. €7 585 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky27 tis. €69 tis. €90 tis. €79 tis. €
Vlastné imanie3 223 €7 616 €8 458 €7 292 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €−1 777 €0 €3 458 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 777 €4 393 €3 458 €−1 166 €
Záväzky24 tis. €62 tis. €82 tis. €72 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky24 tis. €62 tis. €81 tis. €71 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy101 €175 €580 €646 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €4 029 €1 733 €960 €2022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie1 162,68 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

18 registrovaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 16. mája 2024
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyPlatné od štvrtok 16. mája 2024
  • Vedenie účtovníctvaPlatné od štvrtok 16. mája 2024
  • Činnosť na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníPlatné od sobota 3. decembra 2022
  • Inštalácia a opravy chladiarenských zariadeníPlatné od sobota 3. decembra 2022
  • Inštalácia, servis, údržba, oprava alebo vyraďovanie zariadení s obsahom fluórovaných skleníkových plynov Kontrola úniku fluórovaných skleníkových plynov zo zariadení Zhodnotenie fluórovaných skleníkových plynov Zneškodnenie fluórovaných skleníkových plynov vrátane podnikania v oblasti nakladania s odpadmi s obsahom fluórovaných skleníkových plynov Uvádzanie fluórovaných skleníkových plynov na trhPlatné od sobota 3. decembra 2022
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrickýchPlatné od sobota 3. decembra 2022
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení – plynovýchPlatné od sobota 3. decembra 2022
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení – tlakovýchPlatné od sobota 3. decembra 2022
  • Opravy vyhradených technických zariadení – elektrickýchPlatné od sobota 3. decembra 2022

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 27. apríla 2022

    Adresa Placová 24/31, 01301 Teplička nad Váhom, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 27. apríla 2022

    Adresa Placová 24/31, 01301 Teplička nad Váhom, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/79617/L
Hlavná činnosť
Výroba elektrických zariadení pre domácnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
eNSi servis s. r. o.

Sídlo spoločnosti

eNSi servis s. r. o.

Placová 24/31, 01301 Teplička nad Váhom

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.