Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54579651・Solivarská 14 E, 08005 Prešov・Založené 2022
Obrat 2025
17 tis. €
+164 %Zisk 2025
1 379 €
+116 %Aktíva
9 132 €
+493 %Vlastný kapitál
759 €
+222 %Zadlženosť
91,7 %
−49 ppHrubá marža
11,3 %
+130 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,0 %
+140 ppZisk / výnosy
ROA
15,1 %
+579 ppRentabilita aktív
ROE
181,7 %
−1 219 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,09
+53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 719 €
+121 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,8 %
+24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
759 €
+222 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 48 tis. € | 6 567 € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 348 € | 11 tis. € | −7 794 € | 1 956 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 48 tis. € | 6 567 € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 268 € | 2 797 € | −8 685 € | 1 379 € |
| Daň z príjmov | 116 € | 917 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 773 € | 10 tis. € | 1 540 € | 9 132 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 773 € | 10 tis. € | 1 540 € | 9 132 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 522 € | 7 376 € | 1 103 € | 5 683 € |
| Finančné účty | 5 251 € | 2 711 € | 437 € | 3 449 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 773 € | 10 tis. € | 1 540 € | 9 132 € |
| Vlastné imanie | 5 268 € | 8 064 € | −620 € | 759 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 254 € | 2 911 € | −5 774 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 268 € | 2 797 € | −8 685 € | 1 379 € |
| Záväzky | 1 505 € | 2 023 € | 2 160 € | 8 373 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 505 € | 2 023 € | 2 160 € | 8 373 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Lúčka 99, 08701 Lúčka, Slovenská republika
Adresa Rudňany 255, 05323 Rudňany, Slovenská republika
Adresa Lúčka 99, 08701 Lúčka, Slovenská republika
Adresa Rudňany 255, 05323 Rudňany, Slovenská republika
Adresa Železničiarska 295/22, 08222 Šarišské Michaľany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.