Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MACROM group s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 54589240Hlavná 209/4, 93537 Dolný PialZaložené 2022

Obrat 2024

31 tis. €

+126 %
IČO
54589240
DIČ
2121734582
IČ DPH
SK2121734582, podľa §7a, registrácia od pondelok 2. marca 2026
Sídlo
MACROM group s. r. o.Hlavná 209/4 93537 Dolný Pial
Dátum vzniku
piatok 6. mája 2022
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/57350/N

Zisk 2024

273 €

+414 %

Aktíva

29 tis. €

+401 %

Vlastný kapitál

5 278 €

+5,5 %

Zadlženosť

81,7 %

+69 pp

Hrubá marža

25,9 %

−39 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+414 %
91 €−87 €273 €202220232024

Tržby

+126 %
40 tis. €14 tis. €31 tis. €202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,9 %

+1,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,9 %

+2,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

5,2 %

+6,9 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

-5,16

−146 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

613 €

+3 506 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

55,5 %

−556 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

19 tis. €

+258 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-12,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

40 tis. €202214 tis. €202331 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru40 tis. €14 tis. €31 tis. €
Pridaná hodnota766 €8 784 €7 891 €
Výnosy z hospodárskej činnosti40 tis. €14 tis. €31 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení91 €−87 €273 €
Daň z príjmov91 €104 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok13 tis. €
  • Obežný majetok16 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie5 278 €
  • Záväzky24 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka202220232024
Majetok celkom19 tis. €5 757 €29 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €13 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €13 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €
Obežný majetok19 tis. €5 757 €16 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky6 658 €0 €2 097 €
Finančné účty12 tis. €5 757 €14 tis. €

Pasíva

Položka202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky19 tis. €5 757 €29 tis. €
Vlastné imanie5 091 €5 005 €5 278 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €87 €0 €
HV za účtovné obdobie po zdanení91 €−87 €273 €
Záväzky14 tis. €752 €24 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €31 €13 tis. €
Krátkodobé záväzky14 tis. €514 €−3 046 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €14 tis. €
Rezervy0 €207 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

91 €104 €340 €202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

68 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od piatok 6. mája 2022
  • Chov vybraných druhov zvieratPlatné od piatok 6. mája 2022
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 6. mája 2022
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 6. mája 2022
  • Dizajnérske činnostiPlatné od piatok 6. mája 2022
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 6. mája 2022
  • Finančný lízingPlatné od piatok 6. mája 2022
  • Fotografické službyPlatné od piatok 6. mája 2022
  • Galvanizácia kovovPlatné od piatok 6. mája 2022
  • Informačná činnosťPlatné od piatok 6. mája 2022

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod piatok 6. mája 2022

    Adresa Hlavná 209/4, 93537 Dolný Pial, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 6. mája 2022

    Adresa Hlavná 209/4, 93537 Dolný Pial, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/57350/N
Hlavná činnosť
Výroba vrchného ošatenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
MACROM group s. r. o.

Sídlo spoločnosti

MACROM group s. r. o.

Hlavná 209/4, 93537 Dolný Pial

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.