Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54599474・Riazanská 681/50, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2022
Obrat 2024
450 tis. €
+30 %Zisk 2024
1 022 €
−82 %Aktíva
180 tis. €
+80 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+5,5 %Zadlženosť
89,1 %
+7,7 ppHrubá marža
20,5 %
−0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,2 %
−1,4 ppZisk / výnosy
ROA
0,6 %
−5,1 ppRentabilita aktív
ROE
5,2 %
−25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,27
−32 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 942 €
−59 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
65,3 %
+44 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−117 tis. €
−139 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
42,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 223 tis. € | 347 tis. € | 450 tis. € |
| Pridaná hodnota | 28 tis. € | 73 tis. € | 92 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 223 tis. € | 347 tis. € | 450 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 996 € | 5 701 € | 1 022 € |
| Daň z príjmov | 2 125 € | 1 536 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 40 tis. € | 100 tis. € | 180 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 68 tis. € | 137 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 68 tis. € | 137 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 40 tis. € | 33 tis. € | 43 tis. € |
| Zásoby | 31 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 355 € | 8 520 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 40 tis. € | 100 tis. € | 180 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 7 996 € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 996 € | 5 701 € | 1 022 € |
| Záväzky | 27 tis. € | 82 tis. € | 161 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 27 tis. € | 82 tis. € | 161 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Jazdecká 2178/4A, 9101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Jazdecká 2178/4A, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
SLOVANY EC s. r. o.
Riazanská 681/50, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.