Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54615917・Vlárska 379/2C, 91105 Trenčín・Založené 2022
Obrat 2025
62 tis. €
Zisk 2025
226 €
+114 %Aktíva
2 301 €
−57 %Vlastný kapitál
1 037 €
+28 %Zadlženosť
54,9 %
−30 ppHrubá marža
4,1 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,4 %
Zisk / výnosy
ROA
9,8 %
+40 ppRentabilita aktív
ROE
21,8 %
+224 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,82
+41 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 186 €
+192 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
80,9 %
+107 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 037 €
−14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 62 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 453 € | −1 100 € | −1 296 € | 2 548 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 62 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 453 € | −1 100 € | −1 636 € | 226 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 344 € | 5 344 € | 5 344 € | 2 301 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 344 € | 5 344 € | 5 344 € | 2 301 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 344 € | 344 € | 344 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 2 301 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 344 € | 5 344 € | 5 344 € | 2 301 € |
| Vlastné imanie | 3 547 € | 2 447 € | 811 € | 1 037 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −1 453 € | −2 553 € | −4 189 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 453 € | −1 100 € | −1 636 € | 226 € |
| Záväzky | 1 797 € | 2 897 € | 4 533 € | 1 264 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 399 € | 2 199 € | 4 135 € | 1 264 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 398 € | 698 € | 398 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Kasárenská 2615/12C, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Hrádzová 114/3, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Elisabethallee 44, 1130 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Dammweg 1, 3163 Rohrbach an der Gölsen, Rakúska republika
Adresa Kasárenská 2615/12C, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Hrádzová 114/3, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Elisabethallee 44, 1130 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Dammweg 1, 3163 Rohrbach an der Gölsen, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.