Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54618975・Haluzice 756, 913 07 Haluzice・Založené 2022
Obrat 2025
184 tis. €
+37 %Zisk 2025
−354 €
+98 %Aktíva
154 tis. €
+80 %Vlastný kapitál
5 093 €
+137 %Zadlženosť
96,7 %
−19 ppHrubá marža
11,1 %
+23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,2 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
-0,2 %
+22 ppRentabilita aktív
ROE
-7,0 %
−147 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,15
+9,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
606 €
+103 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
158,4 %
+164 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
+333 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 109 tis. € | 164 tis. € | 135 tis. € | 104 tis. € |
| Pridaná hodnota | −841 € | 819 € | −17 tis. € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 109 tis. € | 164 tis. € | 135 tis. € | 184 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −853 € | 698 € | −19 tis. € | −354 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 81 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 48 tis. € | 52 tis. € | 85 tis. € | 154 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 14 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 14 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 48 tis. € | 52 tis. € | 85 tis. € | 140 tis. € |
| Zásoby | 9 691 € | 9 806 € | 12 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 26 tis. € | 39 tis. € | 71 tis. € | 40 tis. € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 3 221 € | 2 400 € | 64 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 48 tis. € | 52 tis. € | 85 tis. € | 154 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 147 € | 5 698 € | −14 tis. € | 5 093 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 412 € | 412 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −853 € | 698 € | −19 tis. € | −354 € |
| Záväzky | 44 tis. € | 46 tis. € | 99 tis. € | 149 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 807 € | 0 € | 0 € | 21 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 39 tis. € | 46 tis. € | 81 tis. € | 122 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 18 tis. € | 6 324 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Haluzice 747, 91307 Haluzice, Slovenská republika
Adresa Haluzice 747, 91307 Haluzice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.