Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54624347・Lombardiniho 10735/22B, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2022
Obrat 2025
22 tis. €
−38 %Zisk 2025
2 480 €
+77 %Aktíva
26 tis. €
+5,0 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+15 %Zadlženosť
23,9 %
−6,4 ppHrubá marža
30,2 %
+7,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,1 %
+7,2 ppZisk / výnosy
ROA
9,7 %
+3,9 ppRentabilita aktív
ROE
12,7 %
+4,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,67
+50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 839 €
+59 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,6 %
−9,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
+90 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 22 tis. € | 44 tis. € | 30 tis. € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 529 € | 12 tis. € | 6 964 € | 5 573 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 22 tis. € | 44 tis. € | 36 tis. € | 22 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 045 € | 6 585 € | 1 401 € | 2 480 € |
| Daň z príjmov | 724 € | 1 191 € | 388 € | 359 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € | 26 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 8 333 € | 18 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 8 333 € | 18 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 535 € | 8 832 € | 6 879 € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 948 € | 3 133 € | 2 743 € | 1 875 € |
| Finančné účty | 2 587 € | 5 699 € | 4 136 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € | 26 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 045 € | 16 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 3 844 € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 045 € | 6 585 € | 1 401 € | 2 480 € |
| Záväzky | 8 948 € | 1 534 € | 7 384 € | 6 122 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 948 € | 1 534 € | 618 € | 760 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 6 766 € | 5 362 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Moravská 6736/6, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Moravská 6736/6, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Moravská 6736/6, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Moravská 6736/6, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Komenského 758/28, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa Komenského 758/28, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Hricom s. r. o.
Lombardiniho 10735/22B, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.