Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54641713・Záhumnie 286/30K, 976 31 Hronsek・Založené 2022
Obrat 2025
187 tis. €
+19 %Zisk 2025
62 tis. €
+7,3 %Aktíva
189 tis. €
+31 %Vlastný kapitál
154 tis. €
+68 %Zadlženosť
18,6 %
−18 ppHrubá marža
84,4 %
−1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,3 %
−3,7 ppZisk / výnosy
ROA
32,9 %
−7,3 ppRentabilita aktív
ROE
40,4 %
−23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
34,10
+104 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
79 tis. €
+22 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
148 tis. €
+78 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
113,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 18 tis. € | 117 tis. € | 157 tis. € | 175 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 361 € | 103 tis. € | 134 tis. € | 148 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 117 tis. € | 157 tis. € | 187 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −13 tis. € | 42 tis. € | 58 tis. € | 62 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 7 700 € | 6 736 € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 7 700 € | 6 736 € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 38 tis. € | 46 tis. € | 145 tis. € | 189 tis. € |
| Neobežný majetok | 24 tis. € | 18 tis. € | 56 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 24 tis. € | 18 tis. € | 56 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 28 tis. € | 88 tis. € | 152 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 7 879 € | 0 € | 13 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 117 € | 20 tis. € | 88 tis. € | 139 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 38 tis. € | 46 tis. € | 145 tis. € | 189 tis. € |
| Vlastné imanie | −7 895 € | 34 tis. € | 92 tis. € | 154 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 2 089 € | 2 089 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −13 tis. € | 27 tis. € | 85 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −13 tis. € | 42 tis. € | 58 tis. € | 62 tis. € |
| Záväzky | 46 tis. € | 12 tis. € | 53 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 59 € | 263 € | 455 € | 667 € |
| Krátkodobé záväzky | 46 tis. € | 12 tis. € | 5 284 € | 4 460 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 47 tis. € | 30 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Záhumnie 286/30K, 97631 Hronsek, Slovenská republika
Adresa Záhumnie 286/30K, 97631 Hronsek, Slovenská republika
Adresa Záhumnie 286/30K, 97631 Hronsek, Slovenská republika
Adresa Záhumnie 286/30K, 97631 Hronsek, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.