Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54643520・Pod kaštieľom 627/8, 01841 Dubnica nad Váhom・Založené 2022
Obrat 2025
26 tis. €
+4,6 %Zisk 2025
−1 093 €
+62 %Aktíva
5 233 €
−14 %Vlastný kapitál
2 652 €
−29 %Zadlženosť
49,3 %
+11 ppHrubá marža
8,7 %
+7,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,3 %
+7,5 ppZisk / výnosy
ROA
-20,9 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
-41,2 %
+36 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,14
−23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−753 €
+70 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-45,2 %
−32 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 789 €
−29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
30,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 26 tis. € | 24 tis. € | 26 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 156 € | 3 117 € | 348 € | 2 218 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 26 tis. € | 24 tis. € | 26 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 462 € | 160 € | −2 877 € | −1 093 € |
| Daň z príjmov | 258 € | 28 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 964 € | 8 251 € | 6 101 € | 5 233 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 964 € | 8 251 € | 6 101 € | 5 233 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 92 € | 38 € | 38 € | 38 € |
| Finančné účty | 7 872 € | 8 213 € | 6 063 € | 5 195 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 964 € | 8 251 € | 6 101 € | 5 233 € |
| Vlastné imanie | 6 462 € | 6 622 € | 3 745 € | 2 652 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 962 € | 1 122 € | −1 755 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 462 € | 160 € | −2 877 € | −1 093 € |
| Záväzky | 1 502 € | 1 629 € | 2 356 € | 2 581 € |
| Dlhodobé záväzky | 5 € | 15 € | 25 € | 35 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 370 € | 1 405 € | 2 183 € | 2 444 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 127 € | 209 € | 148 € | 102 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Pod kaštieľom 627/8, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Pod kaštieľom 627/8, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Veganissimo s. r. o.
Pod kaštieľom 627/8, 01841 Dubnica nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.