Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54653401・L. Novomeského 769/22, 92701 Šaľa・Založené 2022
Obrat 2025
34 tis. €
+190 %Zisk 2025
7 334 €
+294 %Aktíva
13 tis. €
+30 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+26 %Zadlženosť
6,2 %
+2,9 ppHrubá marža
38,1 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,8 %
+5,8 ppZisk / výnosy
ROA
55,8 %
+37 ppRentabilita aktív
ROE
59,5 %
+41 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,08
−46 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 152 €
+271 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
40,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 34 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 974 € | 2 432 € | 2 765 € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 34 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 543 € | 1 561 € | 1 860 € | 7 334 € |
| Daň z príjmov | 624 € | 276 € | 340 € | 818 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 298 € | 11 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 298 € | 11 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −2 500 € | 2 000 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 9 098 € | 10 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 298 € | 11 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 543 € | 10 tis. € | 9 814 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 3 543 € | 2 954 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 543 € | 1 561 € | 1 860 € | 7 334 € |
| Záväzky | 755 € | 994 € | 340 € | 818 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 755 € | 994 € | 340 € | 818 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa L. Novomeského 769/22, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Horná 916/14, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa L. Novomeského 769/22, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Horná 916/14, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Mgr. Monika Hučková, s. r. o.
L. Novomeského 769/22, 92701 Šaľa
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.