Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54675464・Doležalova 15C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2022
Obrat 2025
6 061 €
−63 %Zisk 2025
−4 282 €
+56 %Aktíva
9 427 €
−35 %Vlastný kapitál
−11 tis. €
−64 %Zadlženosť
216,5 %
+70 ppHrubá marža
-3,7 %
+240 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-70,6 %
−12 ppZisk / výnosy
ROA
-45,4 %
+22 ppRentabilita aktív
ROE
39,0 %
−106 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
−94 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 942 €
+58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,6 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−20 tis. €
−152 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 385 € | 11 tis. € | 6 502 € | 5 501 € |
| Pridaná hodnota | 12 € | −99 € | −16 tis. € | −205 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 385 € | 11 tis. € | 16 tis. € | 6 061 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 € | −2 018 € | −9 688 € | −4 282 € |
| Daň z príjmov | 1 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 385 € | 20 tis. € | 14 tis. € | 9 427 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 14 tis. € | 11 tis. € | 9 109 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 14 tis. € | 11 tis. € | 9 109 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 385 € | 6 626 € | 3 068 € | 318 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 46 € | 184 € | 254 € |
| Finančné účty | 5 385 € | 6 580 € | 2 884 € | 64 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 385 € | 20 tis. € | 14 tis. € | 9 427 € |
| Vlastné imanie | 5 006 € | 2 988 € | −6 700 € | −11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 6 € | −2 012 € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 € | −2 018 € | −9 688 € | −4 282 € |
| Záväzky | 379 € | 17 tis. € | 21 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 15 tis. € | 10 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 379 € | 2 813 € | 11 tis. € | 20 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Vrakúnska 12521/37, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Škultétyho 490/9, 98201 Tornaľa, Slovenská republika
Adresa Vrakúnska 12521/37, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Škultétyho 490/9, 98201 Tornaľa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
R-Smart Install s. r. o.
Doležalova 15C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.