Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54675723・Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2022
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−6 054 €
−10 %Aktíva
3 251 €
−65 %Vlastný kapitál
139 €
−80 %Zadlženosť
95,7 %
+3,2 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-186,2 %
−127 ppRentabilita aktív
ROE
-4 355,4 %
−3 560 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,06
−43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 714 €
−11 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,0 %
+0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−2 913 €
+62 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-60,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 697 € | 16 tis. € | 900 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 3 462 € | 7 181 € | −1 438 € | −144 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 697 € | 16 tis. € | 3 400 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 611 € | 583 € | −5 501 € | −6 054 € |
| Daň z príjmov | 107 € | 102 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 26 tis. € | 14 tis. € | 9 247 € | 3 251 € |
| Neobežný majetok | 19 tis. € | 14 tis. € | 8 285 € | 3 052 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 19 tis. € | 14 tis. € | 8 285 € | 3 052 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 232 € | 979 € | 962 € | 199 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 488 € | 681 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 744 € | 298 € | 962 € | 199 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 26 tis. € | 14 tis. € | 9 247 € | 3 251 € |
| Vlastné imanie | 5 611 € | 6 193 € | 692 € | 139 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 580 € | 1 133 € | 1 133 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 611 € | 583 € | −5 501 € | −6 054 € |
| Záväzky | 20 tis. € | 8 303 € | 8 555 € | 3 112 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 8 303 € | 8 555 € | 3 112 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Budatínska 3144/27, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Budatínska 3144/27, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PRM Company s. r. o.
Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.