Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Iris Factory Slovakia s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 54676312Gogoľova 18, 851 01 Bratislava - mestská časť PetržalkaZaložené 2022

Obrat 2025

146 tis. €

−39 %
IČO
54676312
DIČ
2121757000
IČ DPH
SK2121757000, podľa §4, registrácia od štvrtok 1. septembra 2022
Sídlo
Iris Factory Slovakia s. r. o.Gogoľova 18 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Dátum vzniku
nedeľa 19. júna 2022
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/168890/B

Zisk 2025

−78 tis. €

−574 %

Aktíva

40 tis. €

+3,0 %

Vlastný kapitál

−165 tis. €

−89 %

Zadlženosť

509,4 %

+186 pp

Hrubá marža

14,3 %

−18 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−574 %
0 €−81 tis. €−12 tis. €−78 tis. €2022202320242025

Tržby

−39 %
0 €96 tis. €238 tis. €146 tis. €2022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-53,3 %

−48 pp

Zisk / výnosy

ROA

-192,6 %

−163 pp

Rentabilita aktív

ROE

47,1 %

+34 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,49

−56 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−77 tis. €

−626 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-1,3 %

+7,8 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−43 tis. €

−1 183 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

23,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €202296 tis. €2023238 tis. €2024146 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €96 tis. €238 tis. €146 tis. €
Pridaná hodnota0 €−17 tis. €77 tis. €21 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti0 €96 tis. €238 tis. €146 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení0 €−81 tis. €−12 tis. €−78 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok40 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−165 tis. €
  • Záväzky205 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom5 000 €35 tis. €39 tis. €40 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok5 000 €35 tis. €39 tis. €40 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €27 tis. €27 tis. €29 tis. €
Finančné účty5 000 €8 026 €12 tis. €11 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky5 000 €35 tis. €39 tis. €40 tis. €
Vlastné imanie5 000 €−76 tis. €−87 tis. €−165 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €0 €−81 tis. €−92 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení0 €−81 tis. €−12 tis. €−78 tis. €
Záväzky0 €111 tis. €127 tis. €205 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €245 €1 339 €5 543 €
Krátkodobé záväzky0 €38 tis. €35 tis. €83 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €960 €960 €2022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie729,64 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

19 registrovaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od sobota 25. marca 2023
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyPlatné od sobota 25. marca 2023
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od sobota 25. marca 2023
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopravePlatné od sobota 25. marca 2023
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkovPlatné od sobota 25. marca 2023
  • Administratívne službyPlatné od nedeľa 19. júna 2022
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od nedeľa 19. júna 2022
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné nedeľa 19. júna 2022 – piatok 24. marca 2023
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od nedeľa 19. júna 2022
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od nedeľa 19. júna 2022

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 25. marca 2023

    Adresa Vinohradská 6, 90031 Stupava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.nedeľa 19. júna 2022 – piatok 24. marca 2023

    Adresa Žirany 475, 95174 Žirany, Slovenská republika

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/168890/B
Hlavná činnosť
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Iris Factory Slovakia s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Iris Factory Slovakia s. r. o.

Gogoľova 18, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.