Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54713307・Hlavná 2901/61, 08001 Prešov・Založené 2022
Obrat 2025
1 €
−100 %Zisk 2025
−790 €
−25 %Aktíva
4 122 €
−9,8 %Vlastný kapitál
3 782 €
−17 %Zadlženosť
8,3 %
+8,3 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-79 000,0 %
−78 968 ppZisk / výnosy
ROA
-19,2 %
−5,3 ppRentabilita aktív
ROE
-20,9 %
−7,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,12
Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−110 €
+83 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-618,2 %
−618 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 782 €
−17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-93,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 30 tis. € | 0 € | 1 998 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 323 € | −7 € | −536 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 tis. € | 0 € | 1 998 € | 1 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 252 € | −47 € | −632 € | −790 € |
| Daň z príjmov | 71 € | 0 € | 0 € | 680 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 504 € | 5 355 € | 4 572 € | 4 122 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 504 € | 5 355 € | 4 572 € | 4 122 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 504 € | 5 355 € | 4 572 € | 4 122 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 504 € | 5 355 € | 4 572 € | 4 122 € |
| Vlastné imanie | 5 252 € | 5 205 € | 4 572 € | 3 782 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 252 € | 204 € | −441 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 252 € | −47 € | −632 € | −790 € |
| Záväzky | 252 € | 150 € | 0 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 102 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 150 € | 150 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
49 registrovaných činností
Adresa Severná 403, 08006 Vyšná Šebastová, Slovenská republika
Adresa Strážnická 40A, 08006 Prešov, Slovenská republika
Adresa Severná 403, 08006 Vyšná Šebastová, Slovenská republika
Adresa Strážnická 40A, 08006 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PLUS - kompletné pohrebné služby, s. r. o.
Hlavná 2901/61, 08001 Prešov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.