Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54716101・Chemická 1032/2, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2022
Obrat 2025
155 tis. €
+40 %Zisk 2025
106 tis. €
+54 %Aktíva
117 tis. €
+54 %Vlastný kapitál
112 tis. €
+50 %Zadlženosť
4,4 %
+2,2 ppHrubá marža
97,5 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
68,4 %
+6,5 ppZisk / výnosy
ROA
90,9 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
95,1 %
+2,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,50
−43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
135 tis. €
+54 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
100 tis. €
+77 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
65,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 34 tis. € | 216 tis. € | 107 tis. € | 155 tis. € |
| Pridaná hodnota | 34 tis. € | 214 tis. € | 103 tis. € | 152 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 216 tis. € | 111 tis. € | 155 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 27 tis. € | 162 tis. € | 69 tis. € | 106 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 822 € | 43 tis. € | 19 tis. € | 29 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 41 tis. € | 215 tis. € | 76 tis. € | 117 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 016 € | 3 762 € | 18 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 016 € | 3 762 € | 18 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 36 tis. € | 211 tis. € | 58 tis. € | 105 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 tis. € | 21 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 191 tis. € | 35 tis. € | 83 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 41 tis. € | 215 tis. € | 76 tis. € | 117 tis. € |
| Vlastné imanie | 32 tis. € | 168 tis. € | 74 tis. € | 112 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 27 tis. € | 162 tis. € | 69 tis. € | 106 tis. € |
| Záväzky | 9 092 € | 47 tis. € | 1 618 € | 5 103 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 092 € | 47 tis. € | 1 618 € | 5 103 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Röntgenova 1184/18, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Röntgenova 1184/18, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
FIConsulting s. r. o.
Chemická 1032/2, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.