Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54722110・Palárikova 171/4, 01841 Dubnica nad Váhom・Založené 2022
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−1 232 €
−13 %Aktíva
1 814 €
−29 %Vlastný kapitál
−3 096 €
−66 %Zadlženosť
270,7 %
+97 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-67,9 %
−25 ppRentabilita aktív
ROE
39,8 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,13
−12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−892 €
−18 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-38,1 %
+7,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−4 296 €
−14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-22,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 617 € | 1 480 € | 981 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −3 213 € | −1 652 € | −827 € | −162 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 617 € | 1 585 € | 1 075 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 496 € | −2 296 € | −1 094 € | −1 232 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 661 € | 3 300 € | 2 546 € | 1 814 € |
| Neobežný majetok | 2 640 € | 1 920 € | 1 920 € | 1 200 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 2 640 € | 1 920 € | 1 920 € | 1 200 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 021 € | 1 380 € | 626 € | 614 € |
| Zásoby | 749 € | 1 099 € | 208 € | 208 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 61 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 211 € | 281 € | 418 € | 406 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 661 € | 3 300 € | 2 546 € | 1 814 € |
| Vlastné imanie | 1 504 € | −792 € | −1 864 € | −3 096 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −3 496 € | −5 770 € | −6 864 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 496 € | −2 296 € | −1 094 € | −1 232 € |
| Záväzky | 3 157 € | 4 092 € | 4 410 € | 4 910 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 157 € | 4 092 € | 4 410 € | 4 910 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Palárikova 171/4, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Palárikova 171/4, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.