Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54733103・M.R. Štefánika 402/7, 013 02 Gbeľany・Založené 2022
Obrat 2025
42 tis. €
+33 %Zisk 2025
5 041 €
+150 %Aktíva
30 tis. €
+4,9 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+23 %Zadlženosť
10,3 %
−13 ppHrubá marža
37,4 %
+6,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,1 %
+5,7 ppZisk / výnosy
ROA
16,6 %
+9,7 ppRentabilita aktív
ROE
18,6 %
+9,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,49
+253 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 596 €
+136 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,9 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
23 tis. €
+146 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
27,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 20 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € | 42 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 316 € | 9 770 € | 9 764 € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 43 tis. € | 31 tis. € | 42 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −659 € | 16 tis. € | 2 014 € | 5 041 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 387 € | 355 € | 555 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 387 € | 355 € | 555 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 32 tis. € | 29 tis. € | 30 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 9 073 € | 9 902 € | 3 648 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 9 073 € | 9 902 € | 3 648 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 393 € | 21 tis. € | 16 tis. € | 26 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 796 € | 2 760 € | 0 € | 11 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 597 € | 19 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 957 € | 1 781 € | 2 762 € | 259 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 32 tis. € | 29 tis. € | 30 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 341 € | 20 tis. € | 22 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 139 € | 240 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −659 € | 1 979 € | 3 892 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −659 € | 16 tis. € | 2 014 € | 5 041 € |
| Záväzky | 17 tis. € | 12 tis. € | 6 754 € | 3 124 € |
| Dlhodobé záväzky | 4 € | 9 € | 13 € | 17 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 12 tis. € | 6 741 € | 3 107 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 211 € | 105 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa M.R. Štefánika 402/7, 01302 Gbeľany, Slovenská republika
Adresa M. R. Štefánika 402/7, 01302 Gbeľany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.