Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54759030・Pri Šajbách 9335/34, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2022
Obrat 2025
24 tis. €
+12 %Zisk 2025
3 879 €
−0,8 %Aktíva
27 tis. €
−17 %Vlastný kapitál
15 tis. €
+34 %Zadlženosť
44,4 %
−21 ppHrubá marža
40,5 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
15,9 %
−2,1 ppZisk / výnosy
ROA
14,3 %
+2,4 ppRentabilita aktív
ROE
25,7 %
−9,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,29
+62 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 405 €
−17 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,9 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 439 €
+178 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
233,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 660 € | 2 080 € | 22 tis. € | 24 tis. € |
| Pridaná hodnota | 660 € | 2 080 € | 5 862 € | 9 902 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 660 € | 2 080 € | 22 tis. € | 24 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 561 € | 1 768 € | 3 912 € | 3 879 € |
| Daň z príjmov | 99 € | 312 € | 1 409 € | 526 € |
| Daň z príjmov splatná | 99 € | 312 € | 1 409 € | 526 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 660 € | 7 740 € | 33 tis. € | 27 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 660 € | 7 740 € | 17 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 171 € | 2 021 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 660 € | 7 740 € | 17 tis. € | 13 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 21 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 660 € | 7 740 € | 33 tis. € | 27 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 561 € | 7 329 € | 11 tis. € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 561 € | 2 329 € | 6 240 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 561 € | 1 768 € | 3 912 € | 3 879 € |
| Záväzky | 99 € | 411 € | 22 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 99 € | 411 € | 22 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Rúbanisko II 418/6, 98403 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Veľká nad Ipľom 358, 98532 Veľká nad Ipľom, Slovenská republika
Adresa Pri Šajbách 9335/34, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Rúbanisko II 418/6, 98403 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Veľká nad Ipľom 358, 98532 Veľká nad Ipľom, Slovenská republika
Adresa Pri Šajbách 9335/34, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Green Witcher s. r. o.
Pri Šajbách 9335/34, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.