Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54772214・Kadnárova 9877/85, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2022
Obrat 2025
80 tis. €
−46 %Zisk 2025
4 381 €
−93 %Aktíva
201 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
158 tis. €
+2,9 %Zadlženosť
21,7 %
+5,9 ppHrubá marža
24,7 %
−36 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,4 %
−38 ppZisk / výnosy
ROA
2,2 %
−33 ppRentabilita aktív
ROE
2,8 %
−40 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,37
−45 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 341 €
−94 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,0 %
−7,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
103 tis. €
−30 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 49 tis. € | 148 tis. € | 150 tis. € | 80 tis. € |
| Pridaná hodnota | 43 tis. € | 110 tis. € | 90 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 148 tis. € | 150 tis. € | 80 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 36 tis. € | 74 tis. € | 65 tis. € | 4 381 € |
| Daň z príjmov | 6 422 € | 20 tis. € | 22 tis. € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 6 422 € | 20 tis. € | 22 tis. € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 48 tis. € | 114 tis. € | 182 tis. € | 201 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 706 € | 2 940 € | 5 175 € | 54 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 51 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 4 706 € | 2 940 € | 5 175 € | 2 661 € |
| Obežný majetok | 43 tis. € | 111 tis. € | 177 tis. € | 147 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 32 tis. € | 31 tis. € | 13 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 80 tis. € | 146 tis. € | 133 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 724 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 48 tis. € | 114 tis. € | 182 tis. € | 201 tis. € |
| Vlastné imanie | 41 tis. € | 88 tis. € | 153 tis. € | 158 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 9 207 € | 83 tis. € | 148 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 36 tis. € | 74 tis. € | 65 tis. € | 4 381 € |
| Záväzky | 6 672 € | 26 tis. € | 29 tis. € | 44 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 € | 65 € | 76 € | 76 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 668 € | 26 tis. € | 29 tis. € | 44 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Kadnárova 9877/85, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Kadnárova 9877/85, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
B-CON s. r. o.
Kadnárova 9877/85, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.