Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54784476・Robotnícka 1123/13, 974 01 Banská Bystrica・Založené 2022
Obrat 2025
509 €
−1,2 %Zisk 2025
−2 519 €
−109 %Aktíva
3 122 €
−67 %Vlastný kapitál
−3 218 €
−360 %Zadlženosť
203,1 %
+96 ppHrubá marža
77,4 %
+67 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-494,9 %
−261 ppZisk / výnosy
ROA
-80,7 %
−68 ppRentabilita aktív
ROE
78,3 %
−94 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,33
−43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 179 €
−152 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-15,6 %
+24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−4 249 €
−1,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 597 € | 515 € | 509 € |
| Pridaná hodnota | −1 751 € | −2 094 € | 56 € | 394 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 597 € | 515 € | 509 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 765 € | −2 729 € | −1 205 € | −2 519 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 995 € | 10 tis. € | 9 351 € | 3 122 € |
| Neobežný majetok | 4 950 € | 4 331 € | 3 506 € | 1 031 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 950 € | 4 331 € | 3 506 € | 1 031 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 045 € | 6 065 € | 5 845 € | 2 091 € |
| Zásoby | 942 € | 1 435 € | 981 € | 866 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 103 € | 4 630 € | 4 864 € | 1 225 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 995 € | 10 tis. € | 9 351 € | 3 122 € |
| Vlastné imanie | 3 235 € | 506 € | −699 € | −3 218 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −1 765 € | −4 494 € | −5 699 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 765 € | −2 729 € | −1 205 € | −2 519 € |
| Záväzky | 6 760 € | 9 890 € | 10 tis. € | 6 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 580 € | 9 630 € | 10 tis. € | 6 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 180 € | 260 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Kúpeľná 503/31, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 503/31, 96231 Sliač, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.