Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54789184・Na varte 13200/2E, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2022
Obrat 2025
11 tis. €
Zisk 2025
3 204 €
+166 %Aktíva
11 tis. €
+41 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+42 %Zadlženosť
3,6 %
−1,2 ppHrubá marža
45,5 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
30,4 %
Zisk / výnosy
ROA
28,6 %
+90 ppRentabilita aktív
ROE
29,7 %
+94 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,62
+96 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 560 €
+178 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
+17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 964 €
+119 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
46,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 879 € | 8 920 € | 0 € | 11 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 449 € | 6 425 € | −3 885 € | 4 787 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 879 € | 8 920 € | 0 € | 11 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 081 € | 5 386 € | −4 885 € | 3 204 € |
| Daň z príjmov | 367 € | 950 € | 340 € | 356 € |
| Daň z príjmov splatná | 367 € | 950 € | 340 € | 356 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 448 € | 13 tis. € | 7 962 € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 3 949 € | 2 821 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 3 949 € | 2 821 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 448 € | 13 tis. € | 4 013 € | 8 370 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 448 € | 13 tis. € | 4 013 € | 8 370 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 448 € | 13 tis. € | 7 962 € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 081 € | 12 tis. € | 7 581 € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 081 € | 6 966 € | 2 081 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 081 € | 5 386 € | −4 885 € | 3 204 € |
| Záväzky | 367 € | 973 € | 381 € | 406 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 367 € | 973 € | 381 € | 406 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Na varte 13200/2E, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Na varte 13200/2E, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
QUIP, s. r. o.
Na varte 13200/2E, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.