Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54794111・Stará Vajnorská 1419/17, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2022
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−1 295 €
−58 %Aktíva
5 249 €
−42 %Vlastný kapitál
−7 280 €
−22 %Zadlženosť
238,7 %
+73 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-24,7 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
17,8 %
+4,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,47
−55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−955 €
−99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-35,6 %
+35 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−6 034 €
−2 377 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
1 243 €
−80 %Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−4 006 €
−502 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 5 115 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | −10 tis. € | 2 265 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 5 115 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | −10 tis. € | −821 € | −1 295 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 2 847 € | 9 088 € | 5 249 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 2 847 € | 9 088 € | 5 249 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 1 800 € | 3 837 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 5 000 € | 1 047 € | 5 251 € | 5 249 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 2 847 € | 9 088 € | 5 249 € |
| Vlastné imanie | 5 000 € | −5 164 € | −5 985 € | −7 280 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | — | — |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | −10 tis. € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | −10 tis. € | −821 € | −1 295 € |
| Záväzky | 0 € | 8 011 € | 15 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 3 € | 3 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 8 011 € | 8 823 € | 11 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 6 247 € | 1 243 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Jasná 857/56, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Jasná 857/56, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Krajná 16214/54, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Jasná 857/56, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
JT food s. r. o.
Stará Vajnorská 1419/17, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.