Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54832233・Marhaň 157, 08645 Marhaň・Založené 2022
Obrat 2025
80 tis. €
Zisk 2025
32 tis. €
+24 535 %Aktíva
52 tis. €
−2,2 %Vlastný kapitál
32 tis. €
+454 %Zadlženosť
39,0 %
−50 ppHrubá marža
46,2 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
39,5 %
Zisk / výnosy
ROA
61,0 %
+61 ppRentabilita aktív
ROE
100,0 %
+102 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,65
+137 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
32 tis. €
+24 535 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
33 tis. €
+483 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
51,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 35 tis. € | 54 tis. € | 0 € | 80 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 16 tis. € | −130 € | 37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 35 tis. € | 54 tis. € | 0 € | 80 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | 15 tis. € | −130 € | 32 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 132 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 56 tis. € | 53 tis. € | 52 tis. € |
| Neobežný majetok | −375 € | −1 875 € | 0 € | −1 500 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | −375 € | −1 875 € | 0 € | −1 500 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 58 tis. € | 53 tis. € | 54 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 59 tis. € | 93 tis. € | 72 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 7 644 € | −1 374 € | −40 tis. € | −19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 56 tis. € | 53 tis. € | 52 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 31 tis. € | 5 731 € | 32 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 0 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 12 tis. € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | 15 tis. € | 5 731 € | 32 tis. € |
| Záväzky | 3 032 € | 25 tis. € | 48 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 032 € | 25 tis. € | 48 tis. € | 20 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 128 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Marhaň 157, 08645 Marhaň, Slovenská republika
Adresa Nemcovce 44, 08612 Nemcovce, Slovenská republika
Adresa Pánska Záhrada 201/15, 08612 Kurima, Slovenská republika
Adresa Marhaň 157, 08645 Marhaň, Slovenská republika
Adresa Nemcovce 44, 08612 Nemcovce, Slovenská republika
Adresa Pánska Záhrada 201/15, 08612 Kurima, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.