Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54837634・Komenského sady 54/23, 01851 Nová Dubnica・Založené 2022
Obrat 2025
603 tis. €
+13 %Zisk 2025
54 tis. €
−36 %Aktíva
297 tis. €
+42 %Vlastný kapitál
145 tis. €
+60 %Zadlženosť
51,2 %
−5,4 ppHrubá marža
18,3 %
−6,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,0 %
−6,7 ppZisk / výnosy
ROA
18,3 %
−22 ppRentabilita aktív
ROE
37,5 %
−56 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,10
+100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
72 tis. €
−32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,9 %
+3,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
81 tis. €
+2 078 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
342,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 305 € | 76 tis. € | 536 tis. € | 545 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 573 € | 10 tis. € | 131 tis. € | 100 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 305 € | 76 tis. € | 536 tis. € | 603 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 337 € | 3 509 € | 84 tis. € | 54 tis. € |
| Daň z príjmov | 236 € | 932 € | 22 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 573 € | 70 tis. € | 209 tis. € | 297 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 53 tis. € | 133 tis. € | 142 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 53 tis. € | 133 tis. € | 145 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | −191 € | −2 482 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 573 € | 17 tis. € | 76 tis. € | 154 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 581 € | 0 € | 0 € | 480 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 9 334 € | 67 tis. € | 153 tis. € |
| Finančné účty | 5 992 € | 7 845 € | 9 110 € | 930 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 573 € | 70 tis. € | 209 tis. € | 297 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 337 € | 9 846 € | 91 tis. € | 145 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 1 270 € | 1 271 € | 85 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 337 € | 3 509 € | 84 tis. € | 54 tis. € |
| Záväzky | 236 € | 60 tis. € | 118 tis. € | 152 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 43 tis. € | 35 tis. € | 106 € |
| Krátkodobé záväzky | 236 € | 17 tis. € | 72 tis. € | 74 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 49 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 11 tis. € | 30 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Komenského sady 54/23, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Komenského sady 54/23, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.