Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54840643・Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2022
Obrat 2025
26 tis. €
−28 %Zisk 2025
−141 €
−103 %Aktíva
31 tis. €
+8,5 %Vlastný kapitál
24 tis. €
−0,6 %Zadlženosť
20,5 %
+7,3 ppHrubá marža
34,1 %
−10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,5 %
−13 ppZisk / výnosy
ROA
-0,5 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
-0,6 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,54
−33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
199 €
−96 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
170,9 %
+152 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
22 tis. €
+3,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
48,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 946 € | 39 tis. € | 35 tis. € | 26 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 112 € | 21 tis. € | 16 tis. € | 8 931 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 946 € | 39 tis. € | 37 tis. € | 26 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 332 € | 12 tis. € | 4 585 € | −141 € |
| Daň z príjmov | 639 € | 1 997 € | 1 056 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 837 € | 23 tis. € | 28 tis. € | 31 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 3 380 € | 3 075 € | 2 175 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 3 380 € | 3 075 € | 2 175 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 837 € | 19 tis. € | 25 tis. € | 28 tis. € |
| Zásoby | 2 424 € | 13 tis. € | 20 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 938 € | 1 583 € | 1 401 € | 405 € |
| Finančné účty | 6 475 € | 4 529 € | 3 793 € | 1 326 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 837 € | 23 tis. € | 28 tis. € | 31 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 332 € | 20 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 832 € | 14 tis. € | 19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 332 € | 12 tis. € | 4 585 € | −141 € |
| Záväzky | 1 505 € | 2 693 € | 3 724 € | 6 279 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 505 € | 2 693 € | 3 724 € | 6 279 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Pod sekvojou 2192/11, 96801 Nová Baňa, Slovenská republika
Adresa Pod sekvojou 2192/11, 96801 Nová Baňa, Slovenská republika
Adresa Pod sekvojou 2192/11, 96801 Nová Baňa, Slovenská republika
Adresa Pod sekvojou 2192/11, 96801 Nová Baňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Stehlik Family s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.