Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54848474・Murgašova 1, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2022
Obrat 2025
16 tis. €
−8,1 %Zisk 2025
22 tis. €
+518 %Aktíva
48 tis. €
+259 %Vlastný kapitál
45 tis. €
+263 %Zadlženosť
5,6 %
−0,9 ppHrubá marža
40,2 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
137,6 %
+117 ppZisk / výnosy
ROA
45,2 %
+19 ppRentabilita aktív
ROE
47,8 %
+20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,80
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
24 tis. €
+477 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−5,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
45 tis. €
+263 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
122,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 430 € | 12 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 040 € | 3 880 € | 4 916 € | 6 336 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 430 € | 12 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 884 € | 3 097 € | 3 508 € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 156 € | 557 € | 670 € | 2 435 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 040 € | 9 664 € | 13 tis. € | 48 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 040 € | 9 664 € | 13 tis. € | 48 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 040 € | 9 664 € | 13 tis. € | 27 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 040 € | 9 664 € | 13 tis. € | 48 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 884 € | 8 981 € | 12 tis. € | 45 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 884 € | 3 981 € | 7 113 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 884 € | 3 097 € | 3 508 € | 22 tis. € |
| Záväzky | 156 € | 683 € | 875 € | 2 701 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 6 € |
| Krátkodobé záväzky | 156 € | 683 € | 875 € | 2 695 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Murgašova 1, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Murgašova 1, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Projekty Vivus, s.r.o.
Murgašova 1, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.