Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54902258・Ferienčíkova 7, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2022
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−669 €
−1,7 %Aktíva
2 927 €
−19 %Vlastný kapitál
2 464 €
−21 %Zadlženosť
15,8 %
+3,0 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-22,9 %
−4,5 ppRentabilita aktív
ROE
-27,2 %
−6,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,61
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−329 €
−3,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-103,3 %
+3,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 587 €
−20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−2 830 €
+19 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −513 € | −539 € | −228 € | −244 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −663 € | −546 € | −658 € | −669 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 488 € | 3 911 € | 3 593 € | 2 927 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 488 € | 3 911 € | 3 593 € | 2 927 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 41 € | 86 € | 93 € | 97 € |
| Finančné účty | 4 447 € | 3 825 € | 3 500 € | 2 830 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 488 € | 3 911 € | 3 593 € | 2 927 € |
| Vlastné imanie | 4 337 € | 3 791 € | 3 133 € | 2 464 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −663 € | −1 209 € | −1 867 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −663 € | −546 € | −658 € | −669 € |
| Záväzky | 151 € | 120 € | 460 € | 463 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 31 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 120 € | 120 € | 120 € | 123 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Bystrický rad 2024/29, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Bystrický rad 2024/29, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Pajkos u. 24. II. Em. 15., H-1119 Budapešť, Maďarsko
Zapísané v OR SR
BeautyWell s. r. o.
Ferienčíkova 7, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.