Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54937701・Seredská 9173/255A, 91705 Trnava・Založené 2022
Obrat 2025
437 tis. €
−26 %Zisk 2025
5 591 €
+120 %Aktíva
580 tis. €
+149 %Vlastný kapitál
42 tis. €
−44 %Zadlženosť
92,8 %
+25 ppHrubá marža
9,6 %
+3,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
+6,0 ppZisk / výnosy
ROA
1,0 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
13,3 %
+51 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,07
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 511 €
+135 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,6 %
+55 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
40 tis. €
−43 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
103,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 50 tis. € | 561 tis. € | 591 tis. € | 423 tis. € |
| Pridaná hodnota | 49 tis. € | 97 tis. € | 34 tis. € | 41 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 50 tis. € | 561 tis. € | 591 tis. € | 437 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 39 tis. € | 59 tis. € | −28 tis. € | 5 591 € |
| Daň z príjmov | 10 tis. € | 16 tis. € | 6 341 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 54 tis. € | 214 tis. € | 233 tis. € | 580 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 14 tis. € | 9 416 € | 1 752 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 14 tis. € | 9 416 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 1 752 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 54 tis. € | 200 tis. € | 224 tis. € | 578 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 28 tis. € | 1 011 € | 140 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 104 tis. € | 91 tis. € | 359 tis. € |
| Finančné účty | 54 tis. € | 68 tis. € | 132 tis. € | 79 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 54 tis. € | 214 tis. € | 233 tis. € | 580 tis. € |
| Vlastné imanie | 44 tis. € | 103 tis. € | 75 tis. € | 42 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 39 tis. € | 98 tis. € | 31 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 39 tis. € | 59 tis. € | −28 tis. € | 5 591 € |
| Záväzky | 10 tis. € | 111 tis. € | 158 tis. € | 538 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | 103 tis. € | 154 tis. € | 538 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 8 060 € | 4 318 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Hlavná ulica 21/145, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Počašie 1044/26, 95141 Lužianky, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 21, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Hlavná ulica 21/145, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Hlavná ulica 21/145, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Počašie, 1044/26, Slovenská republika, Lužianky, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 21, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.