Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54938813・Gessayova 2473/23, 851 03 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2022
Obrat 2025
94 tis. €
+27 %Zisk 2025
4 072 €
+340 %Aktíva
81 tis. €
+277 %Vlastný kapitál
6 454 €
+171 %Zadlženosť
92,0 %
+3,1 ppHrubá marža
16,9 %
+4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,3 %
+6,6 ppZisk / výnosy
ROA
5,0 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
63,1 %
+134 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,00
+124 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 032 €
+781 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,1 %
+149 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−46 €
+100 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
256,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 069 € | 48 tis. € | 74 tis. € | 94 tis. € |
| Pridaná hodnota | 279 € | 9 220 € | 9 111 € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 069 € | 48 tis. € | 74 tis. € | 94 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −160 € | −603 € | −1 699 € | 4 072 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 156 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 31 tis. € | 21 tis. € | 22 tis. € | 81 tis. € |
| Neobežný majetok | 26 tis. € | 20 tis. € | 13 tis. € | 6 500 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 26 tis. € | 20 tis. € | 13 tis. € | 6 500 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 072 € | 1 663 € | 8 513 € | 75 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 55 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 3 374 € | 11 tis. € |
| Finančné účty | 5 072 € | 1 663 € | 5 139 € | 9 036 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 31 tis. € | 21 tis. € | 22 tis. € | 81 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 840 € | 4 236 € | 2 382 € | 6 454 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −161 € | −919 € | −2 618 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −160 € | −603 € | −1 699 € | 4 072 € |
| Záväzky | 26 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € | 75 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 26 tis. € | 7 422 € | 61 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 232 € | 9 505 € | 19 tis. € | 75 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Gessayova 2473/23, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Česká 101/13, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Gessayova 2473/23, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Česká 101/13, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PETRŽALSKÍ ELEKTRIKÁRI s. r. o.
Gessayova 2473/23, 851 03 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.