Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54941075・Chalupkova 2188/16A, 952 01 Vráble・Založené 2022
Obrat 2025
74 tis. €
−4,8 %Zisk 2025
9 192 €
+61 %Aktíva
68 tis. €
+38 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+57 %Zadlženosť
63,1 %
−4,6 ppHrubá marža
42,4 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,4 %
+5,1 ppZisk / výnosy
ROA
13,5 %
+2,0 ppRentabilita aktív
ROE
36,5 %
+0,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,32
+131 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+40 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
31 tis. €
+191 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 58 tis. € | 78 tis. € | 74 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 272 € | 15 tis. € | 23 tis. € | 31 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 58 tis. € | 78 tis. € | 74 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 642 € | 6 952 € | 5 708 € | 9 192 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 501 € | 1 570 € | 1 021 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 1 501 € | 1 570 € | 1 021 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 001 € | 45 tis. € | 50 tis. € | 68 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 19 tis. € | 14 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 19 tis. € | 14 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 001 € | 26 tis. € | 35 tis. € | 45 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 6 964 € | 8 593 € | 15 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 001 € | 19 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 439 € | 476 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 001 € | 45 tis. € | 50 tis. € | 68 tis. € |
| Vlastné imanie | −142 € | 10 tis. € | 16 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 1 500 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −1 642 € | 4 810 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 642 € | 6 952 € | 5 708 € | 9 192 € |
| Záväzky | 1 143 € | 35 tis. € | 34 tis. € | 43 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 13 € | 44 € | 74 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 143 € | 25 tis. € | 25 tis. € | 14 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 10 tis. € | 8 097 € | 29 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 942 € | 942 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Chalupkova 2188/16A, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Jovsa 32, 07232 Jovsa, Slovenská republika
Adresa Sídl. Lúky 1227/76, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Chalupkova 2188/16A, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Jovsa 32, 07232 Jovsa, Slovenská republika
Adresa Sídl. Lúky 1227/76, 95201 Vráble, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
SIC Safety Inspections and Controls, s. r. o.
Chalupkova 2188/16A, 952 01 Vráble
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.