Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54969042・Mraziarenská 15, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2022
Obrat 2025
5 376 €
−14 %Zisk 2025
4 578 €
−9,7 %Aktíva
17 tis. €
+34 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+40 %Zadlženosť
4,3 %
−4,1 ppHrubá marža
96,1 %
−0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
85,2 %
+3,9 ppZisk / výnosy
ROA
27,2 %
−13 ppRentabilita aktív
ROE
28,4 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
32,68
+132 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 093 €
−15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−4,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
129,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 447 € | 2 776 € | 6 239 € | 5 376 € |
| Pridaná hodnota | 31 € | 1 769 € | 6 022 € | 5 164 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 447 € | 2 776 € | 6 239 € | 5 376 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 € | 1 453 € | 5 068 € | 4 578 € |
| Daň z príjmov | 11 € | 274 € | 895 € | 515 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 318 € | 6 893 € | 13 tis. € | 17 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 318 € | 6 893 € | 13 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 298 € | 1 387 € | 1 386 € | 468 € |
| Finančné účty | 5 020 € | 5 506 € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 318 € | 6 893 € | 13 tis. € | 17 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 016 € | 6 469 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 15 € | 1 395 € | 6 210 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 € | 1 453 € | 5 068 € | 4 578 € |
| Záväzky | 302 € | 424 € | 1 045 € | 715 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 252 € | 274 € | 895 € | 515 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 50 € | 150 € | 150 € | 200 € |
Vývoj daňových povinností
56 registrovaných činností
Adresa Mraziarenská 15, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Mraziarenská 15, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Mraziarenská 25, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ULTRA WINTER SERVICES s.r.o.
Mraziarenská 15, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.