Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54978548・Hany Ponickej 4767/12B, 841 03 Bratislava - mestská časť Lamač・Založené 2022
Obrat 2025
16 tis. €
Zisk 2025
12 tis. €
+220 %Aktíva
18 tis. €
+201 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+222 %Zadlženosť
3,1 %
−6,2 ppHrubá marža
81,9 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
76,2 %
Zisk / výnosy
ROA
66,8 %
+234 ppRentabilita aktív
ROE
68,9 %
+253 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
37,52
+174 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+228 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
2,8 %
+6,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+189 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
60,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 000 € | 41 tis. € | 0 € | 16 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 697 € | 23 tis. € | −4 978 € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 000 € | 41 tis. € | 0 € | 16 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 920 € | 19 tis. € | −9 995 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 729 € | 3 555 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 729 € | 3 555 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 745 € | 31 tis. € | 5 970 € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 1 543 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 1 543 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 745 € | 31 tis. € | 5 970 € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 3 600 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 745 € | 31 tis. € | 5 970 € | 13 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 745 € | 31 tis. € | 5 970 € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 920 € | 27 tis. € | 5 417 € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 147 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 773 € | 9 912 € | −83 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 920 € | 19 tis. € | −9 995 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 825 € | 3 859 € | 553 € | 555 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 18 € | 18 € |
| Krátkodobé záväzky | 729 € | 3 763 € | 436 € | 438 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 96 € | 96 € | 99 € | 99 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Hany Ponickej 4767/12B, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
Adresa Hany Ponickej 4767/12B, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Nezza, s. r. o.
Hany Ponickej 4767/12B, 841 03 Bratislava - mestská časť Lamač
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.