Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54997356・P. V. Rovnianka 5136/11, 036 01 Martin・Založené 2022
Obrat 2025
23,79 mil. €
+583 %Zisk 2025
−573 tis. €
−257 %Aktíva
2,33 mil. €
+157 %Vlastný kapitál
−116 tis. €
−125 %Zadlženosť
105,0 %
+55 ppHrubá marža
-3,0 %
−26 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,4 %
+2,2 ppZisk / výnosy
ROA
-24,6 %
−6,8 ppRentabilita aktív
ROE
494,7 %
+530 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,97
−79 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−569 tis. €
−356 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,7 %
+28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−79 tis. €
−112 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
145,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 3,95 mil. € | 3,48 mil. € | 23,79 mil. € |
| Pridaná hodnota | −247 € | 1,29 mil. € | 800 tis. € | −715 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 3,95 mil. € | 3,48 mil. € | 23,79 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 639 € | 613 tis. € | −161 tis. € | −573 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 214 tis. € | 36 tis. € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 155 tis. € | 2,55 mil. € | 906 tis. € | 2,33 mil. € |
| Neobežný majetok | 94 tis. € | 64 tis. € | 44 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 94 tis. € | 64 tis. € | 42 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 1 363 € | 1 363 € |
| Obežný majetok | 62 tis. € | 2,49 mil. € | 862 tis. € | 2,3 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 903 € | 1,95 mil. € | 365 tis. € | 634 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 60 tis. € | 535 tis. € | 497 tis. € | 1,66 mil. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 9 804 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 155 tis. € | 2,55 mil. € | 906 tis. € | 2,33 mil. € |
| Vlastné imanie | 4 861 € | 618 tis. € | 457 tis. € | −116 tis. € |
| Základné imanie | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 750 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −2 639 € | 610 tis. € | 449 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 639 € | 613 tis. € | −161 tis. € | −573 tis. € |
| Záväzky | 150 tis. € | 1,93 mil. € | 448 tis. € | 2,45 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 150 tis. € | 151 tis. € | 165 tis. € | 4 712 € |
| Krátkodobé záväzky | 312 € | 1,66 mil. € | 186 tis. € | 2,38 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 9 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 118 tis. € | 97 tis. € | 66 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa P. V. Rovnianka 5296/14, 03601 Martin, Slovenská republika
Adresa P. V. Rovnianka 5296/14, 03601 Martin, Slovenská republika
Adresa Wolfratshauser Str. 96, 82049 Pullach i. Isartal, Nemecká spolková republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.