Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55021271・Liptovská Sielnica 52, 03223 Liptovská Sielnica・Založené 2022
Obrat 2025
428 tis. €
−57 %Zisk 2025
−38 tis. €
−403 %Aktíva
212 tis. €
−28 %Vlastný kapitál
3 592 €
−91 %Zadlženosť
98,3 %
+12 ppHrubá marža
15,5 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,9 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
-17,9 %
−22 ppRentabilita aktív
ROE
-1 058,0 %
−1 088 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,53
−24 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−36 tis. €
−320 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,3 %
−29 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−55 tis. €
−12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 552 tis. € | 982 tis. € | 403 tis. € |
| Pridaná hodnota | −356 € | 130 tis. € | 133 tis. € | 62 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 552 tis. € | 1,0 mil. € | 428 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −910 € | 25 tis. € | 13 tis. € | −38 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 8 994 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 8 994 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 289 tis. € | 294 tis. € | 212 tis. € |
| Neobežný majetok | 16 tis. € | 169 tis. € | 184 tis. € | 151 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 16 tis. € | 169 tis. € | 184 tis. € | 151 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 115 € | 119 tis. € | 110 tis. € | 61 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 316 € | 115 tis. € | 58 tis. € | 48 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 2 799 € | 3 205 € | 52 tis. € | 13 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 835 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 289 tis. € | 294 tis. € | 212 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 090 € | 29 tis. € | 42 tis. € | 3 592 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 0 € | — | — |
| HV minulých rokov | 0 € | −910 € | 24 tis. € | 36 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −910 € | 25 tis. € | 13 tis. € | −38 tis. € |
| Záväzky | 15 tis. € | 259 tis. € | 252 tis. € | 208 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 83 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 233 tis. € | 160 tis. € | 116 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 27 tis. € | 93 tis. € | 92 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Liptovská Sielnica 52, 03223 Liptovská Sielnica, Slovenská republika
Adresa Liptovská Sielnica 52, 03223 Liptovská Sielnica, Slovenská republika
Adresa Liptovská Sielnica 52, 03223 Liptovská Sielnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
DOPAT STAV, s.r.o.
Liptovská Sielnica 52, 03223 Liptovská Sielnica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.