Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Sešata plus s.r.o.

Finančný profil firmy・IČO 55022626・Račianska 17, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2022

Aktívna

Obrat 2024

13 tis. €

−33 %
IČO
55022626
DIČ
2121848465
IČ DPH
—
Sídlo
Sešata plus s.r.o.Račianska 17 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Dátum vzniku
utorok 22. novembra 2022
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/164985/B

Zisk 2024

279 €

+179 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

19 tis. €

+50 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

4 927 €

+6,0 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

74,1 %

+11 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

5,3 %

+6,7 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

+179 %
0 €−352 €279 €20222023202420220 €2023−352 €2024279 €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

−33 %
0 €20 tis. €13 tis. €20222023202420220 €202320 tis. €202413 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €340 €202220232024Daň celkom · 20220 €Daň celkom · 20230 €Daň celkom · 2024340 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

2,1 %

+3,9 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

2,1 %

+3,9 pp

Zisk / tržby

ROA

1,5 %

+4,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

5,7 %

+13 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

2,1 %

+3,9 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

5,3 %

+6,7 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

619 €

+276 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

54,9 %

+55 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €202220 tis. €202313 tis. €2024

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €20 tis. €13 tis. €
Pridaná hodnota0 €−282 €704 €
Výnosy z hospodárskej činnosti0 €20 tis. €13 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení0 €−352 €279 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka202220232024
Osobné náklady0 €0 €0 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok19 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie4 927 €
  • Záväzky14 tis. €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka202220232024
Majetok celkom5 000 €13 tis. €19 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €
Obežný majetok5 000 €13 tis. €19 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €11 tis. €15 tis. €
Finančné účty5 000 €2 054 €3 912 €

Pasíva

Položka202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky5 000 €13 tis. €19 tis. €
Vlastné imanie5 000 €4 648 €4 927 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €0 €−352 €
HV za účtovné obdobie po zdanení0 €−352 €279 €
Záväzky0 €8 033 €14 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €357 €
Krátkodobé záväzky0 €8 033 €14 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od utorok 22. novembra 2022
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 22. novembra 2022
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 22. novembra 2022
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od utorok 22. novembra 2022
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od utorok 22. novembra 2022
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od utorok 22. novembra 2022
  • Vedenie účtovníctvaPlatné od utorok 22. novembra 2022

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 4
  • Konateľod štvrtok 23. júla 2026

    Adresa Rovniankova 1667/14, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

  • Lukáš KovárUkončené
    Konateľsobota 1. februára 2025 – utorok 11. augusta 2026

    Adresa Lábska ulica 368/1, 90051 Zohor, Slovenská republika

  • Konateľutorok 22. novembra 2022 – štvrtok 20. februára 2025

    Adresa Farského 1119/18, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

  • Konateľutorok 22. novembra 2022 – pondelok 20. mája 2024

    Adresa Farského 1119/18, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 12. augusta 2026

    Adresa Rovniankova 1667/14, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 12. augusta 2026

    Adresa Račianska 17, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Sešata s.r.o.Ukončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 21. februára 2025 – utorok 11. augusta 2026

    Adresa Račianska 17, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Sešata s.r.o.Ukončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 22. novembra 2022 – štvrtok 20. februára 2025

    Adresa Mliekárenská 587/10, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/164985/B
Hlavná činnosť
Prieskum trhu a verejnej mienky
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Sešata plus s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Sešata plus s.r.o.

Račianska 17, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.