Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55039162・Za školou 1425/16, 908 01 Kúty・Založené 2022
Obrat 2025
74 tis. €
+545 %Zisk 2025
−9 885 €
−121 %Aktíva
461 tis. €
+26 %Vlastný kapitál
−13 tis. €
−326 %Zadlženosť
102,8 %
+2,0 ppHrubá marža
53,2 %
−19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-13,4 %
+26 ppZisk / výnosy
ROA
-2,1 %
−0,9 ppRentabilita aktív
ROE
76,5 %
−71 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,97
+25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−8 925 €
−116 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-10,8 %
−2,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−13 tis. €
+84 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
35,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 297 € | 12 tis. € | 11 tis. € | 5 678 € |
| Pridaná hodnota | 1 621 € | 7 733 € | 8 281 € | 3 020 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 297 € | 72 tis. € | 11 tis. € | 74 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −22 € | −3 546 € | −4 464 € | −9 885 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 125 tis. € | 380 tis. € | 366 tis. € | 461 tis. € |
| Neobežný majetok | 101 tis. € | 90 tis. € | 79 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 101 tis. € | 90 tis. € | 79 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 290 tis. € | 288 tis. € | 461 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 273 tis. € | 273 tis. € | 362 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 0 € | 3 870 € | 10 tis. € |
| Finančné účty | 10 tis. € | 17 tis. € | 11 tis. € | 89 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 125 tis. € | 380 tis. € | 366 tis. € | 461 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 978 € | 1 432 € | −3 032 € | −13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −22 € | −3 568 € | −8 032 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −22 € | −3 546 € | −4 464 € | −9 885 € |
| Záväzky | 120 tis. € | 379 tis. € | 369 tis. € | 474 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 14 € | 0 € | 236 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 120 tis. € | 379 tis. € | 369 tis. € | 474 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Za školou 1425/16, 90801 Kúty, Slovenská republika
Adresa Bratislavská 195/379, 90801 Kúty, Slovenská republika
Adresa Bratislavská 195/379, 90801 Kúty, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.