Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55057918・Tonkovce 506, 93038 Nový Život・Založené 2022
Obrat 2025
43 tis. €
−14 %Zisk 2025
−2 327 €
−2 638 %Aktíva
117 tis. €
+34 %Vlastný kapitál
3 089 €
−43 %Zadlženosť
97,4 %
+3,6 ppHrubá marža
-3,7 %
−4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-5,4 %
−5,3 ppZisk / výnosy
ROA
-2,0 %
−1,9 ppRentabilita aktív
ROE
-75,3 %
−74 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,03
−3,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 327 €
−2 638 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 089 €
−43 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
128,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 567 € | 41 tis. € | 50 tis. € | 43 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 067 € | 788 € | 167 € | −1 572 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 567 € | 41 tis. € | 50 tis. € | 43 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 906 € | 1 € | −85 € | −2 327 € |
| Daň z príjmov | 161 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 161 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 567 € | 60 tis. € | 87 tis. € | 117 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 567 € | 60 tis. € | 87 tis. € | 117 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 38 tis. € | 71 tis. € | 117 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 6 567 € | 22 tis. € | 17 tis. € | 382 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 567 € | 60 tis. € | 87 tis. € | 117 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 406 € | 5 501 € | 5 415 € | 3 089 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | −84 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 906 € | 1 € | −85 € | −2 327 € |
| Záväzky | 161 € | 55 tis. € | 82 tis. € | 114 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 161 € | 55 tis. € | 82 tis. € | 114 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Tonkovce 506, 93038 Nový Život, Slovenská republika
Adresa Tonkovce 506, 93038 Nový Život, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
G.L. STAV Slovakia, spol. s r.o.
Tonkovce 506, 93038 Nový Život
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.