Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55082891・Cementárenská 100/63, 013 11 Lietavská Lúčka・Založené 2022
Obrat 2025
12 tis. €
+58 %Zisk 2025
4 370 €
+384 %Aktíva
4 029 €
+5,3 %Vlastný kapitál
2 601 €
+247 %Zadlženosť
35,4 %
−111 ppHrubá marža
64,9 %
+42 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
37,5 %
+58 ppZisk / výnosy
ROA
108,5 %
+149 ppRentabilita aktív
ROE
168,0 %
+81 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,56
+862 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 710 €
+493 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
7,2 %
+36 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 078 €
+191 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
152,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 720 € | 6 145 € | 7 353 € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | 260 € | −3 242 € | 1 677 € | 7 558 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 720 € | 6 145 € | 7 353 € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 221 € | −5 450 € | −1 540 € | 4 370 € |
| Daň z príjmov | 39 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 720 € | 4 687 € | 3 825 € | 4 029 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 2 167 € | 1 767 € | 1 367 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 167 € | 1 767 € | 1 367 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 720 € | 2 520 € | 2 058 € | 2 662 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 231 € | 200 € | 281 € |
| Finančné účty | 5 720 € | 2 289 € | 1 858 € | 2 381 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 720 € | 4 687 € | 3 825 € | 4 029 € |
| Vlastné imanie | 5 221 € | −229 € | −1 769 € | 2 601 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 210 € | −5 240 € | −6 780 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 221 € | −5 450 € | −1 540 € | 4 370 € |
| Záväzky | 499 € | 4 916 € | 5 594 € | 1 428 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 499 € | 3 256 € | 4 342 € | 584 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 1 660 € | 844 € | 436 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 408 € | 408 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Korzo 3454/25, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Cementárenská 100/63, 01311 Lietavská Lúčka, Slovenská republika
Adresa Korzo 3454/25, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Cementárenská 100/63, 01311 Lietavská Lúčka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
VALKÝRA GYM, s. r. o.
Cementárenská 100/63, 013 11 Lietavská Lúčka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.