Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MBejdak, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 55110797Rabčice 677, 02945 RabčiceZaložené 2023

Obrat 2025

319 tis. €

−9,1 %
IČO
55110797
DIČ
2121876108
IČ DPH
SK2121876108, podľa §4, registrácia od streda 15. februára 2023
Sídlo
MBejdak, s. r. o.Rabčice 677 02945 Rabčice
Dátum vzniku
nedeľa 1. januára 2023
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/81067/L

Zisk 2025

−15 tis. €

−280 %

Aktíva

49 tis. €

+40 %

Vlastný kapitál

16 tis. €

+39 %

Zadlženosť

66,7 %

+0,2 pp

Hrubá marža

52,3 %

+1,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−280 %
−50 tis. €8 554 €−15 tis. €202320242025

Tržby

−10 %
205 tis. €351 tis. €315 tis. €202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-4,8 %

−7,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

-31,3 %

−56 pp

Rentabilita aktív

ROE

-94,0 %

−167 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,96

−17 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−13 tis. €

−228 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-14,3 %

−33 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−1 211 €

−142 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

23,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

205 tis. €2023351 tis. €2024319 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru205 tis. €351 tis. €315 tis. €
Pridaná hodnota56 tis. €177 tis. €165 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti205 tis. €351 tis. €319 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−50 tis. €8 554 €−15 tis. €
Daň z príjmov0 €1 920 €1 920 €

Aktíva

  • Neobežný majetok22 tis. €
  • Obežný majetok27 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie16 tis. €
  • Záväzky33 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka202320242025
Majetok celkom22 tis. €35 tis. €49 tis. €
Neobežný majetok6 000 €13 tis. €22 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok6 000 €13 tis. €22 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €
Obežný majetok16 tis. €22 tis. €27 tis. €
Zásoby3 065 €4 060 €1 430 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky25 €224 €4 257 €
Finančné účty13 tis. €18 tis. €21 tis. €

Pasíva

Položka202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky22 tis. €35 tis. €49 tis. €
Vlastné imanie3 172 €12 tis. €16 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €−50 tis. €−42 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−50 tis. €8 554 €−15 tis. €
Záväzky19 tis. €23 tis. €33 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky16 tis. €20 tis. €28 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €
Rezervy2 237 €3 772 €4 497 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €1 920 €1 920 €202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie504,16 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od nedeľa 1. januára 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)Platné od nedeľa 1. januára 2023
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od nedeľa 1. januára 2023
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od nedeľa 1. januára 2023
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od nedeľa 1. januára 2023

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod nedeľa 1. januára 2023

    Adresa Rabčice 488, 02945 Rabčice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od nedeľa 1. januára 2023

    Adresa Rabčice 488, 02945 Rabčice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/81067/L
Hlavná činnosť
Reštauračné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
MBejdak, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

MBejdak, s. r. o.

Rabčice 677, 02945 Rabčice

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.