Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

GM Consulting & Production s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 55140220Doležalova 3424/15C, 82104 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 2023

Obrat 2024

32 tis. €

+131 %
IČO
55140220
DIČ
2121930514
IČ DPH
Sídlo
GM Consulting & Production s. r. o.Doležalova 3424/15C 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
štvrtok 23. februára 2023
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/167383/B

Zisk 2024

3 551 €

+256 %

Aktíva

37 tis. €

+178 %

Vlastný kapitál

9 549 €

+59 %

Zadlženosť

74,1 %

+19 pp

Hrubá marža

30,8 %

+18 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+256 %
998 €3 551 €20232024

Tržby

+19 %
14 tis. €17 tis. €20232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

10,9 %

+3,8 pp

Zisk / výnosy

ROA

9,6 %

+2,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

37,2 %

+21 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

5,26

−62 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

4 351 €

+267 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

18,4 %

+2,6 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

4 924 €

−17 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

18,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

14 tis. €202332 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka20232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru14 tis. €17 tis. €
Pridaná hodnota1 776 €5 156 €
Výnosy z hospodárskej činnosti14 tis. €32 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení998 €3 551 €
Daň z príjmov187 €800 €

Aktíva

  • Neobežný majetok31 tis. €
  • Obežný majetok6 079 €

Pasíva

  • Vlastné imanie9 549 €
  • Záväzky27 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka20232024
Majetok celkom13 tis. €37 tis. €
Neobežný majetok6 846 €31 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok6 846 €31 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok6 406 €6 079 €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky241 €308 €
Finančné účty6 165 €5 771 €

Pasíva

Položka20232024
Spolu vlastné imanie a záväzky13 tis. €37 tis. €
Vlastné imanie5 998 €9 549 €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €498 €
HV za účtovné obdobie po zdanení998 €3 551 €
Záväzky7 254 €27 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky458 €1 155 €
Bankové úvery dlhodobé6 796 €26 tis. €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

187 €800 €20232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • Fotografické službyPlatné od štvrtok 23. februára 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 23. februára 2023
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od štvrtok 23. februára 2023
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od štvrtok 23. februára 2023
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokPlatné od štvrtok 23. februára 2023
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od štvrtok 23. februára 2023
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske prácePlatné od štvrtok 23. februára 2023

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 23. februára 2023

    Adresa Dolné Saliby 256, 92502 Dolné Saliby, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 23. februára 2023

    Adresa Dolné Saliby 256, 92502 Dolné Saliby, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/167383/B
Hlavná činnosť
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
GM Consulting & Production s. r. o.

Sídlo spoločnosti

GM Consulting & Production s. r. o.

Doležalova 3424/15C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.