Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55214134・Centrum 26/31, 017 01 Považská Bystrica・Založené 2023
Obrat 2025
165 tis. €
+3,5 %Zisk 2025
−18 tis. €
−394 %Aktíva
117 tis. €
+62 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+56 %Zadlženosť
85,7 %
+0,5 ppHrubá marža
8,2 %
−2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-10,8 %
−8,6 ppZisk / výnosy
ROA
-15,3 %
−10 ppRentabilita aktív
ROE
-106,9 %
−73 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,99
+88 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−17 tis. €
−537 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,7 %
+31 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
40 tis. €
+1 093 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-15,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 230 tis. € | 159 tis. € | 162 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 17 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 230 tis. € | 159 tis. € | 165 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 277 € | −3 609 € | −18 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 552 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 125 tis. € | 72 tis. € | 117 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 482 € | 8 197 € | 36 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 482 € | 8 197 € | 36 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 118 tis. € | 64 tis. € | 81 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 95 tis. € | 56 tis. € | 42 tis. € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 8 121 € | 38 tis. € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 125 tis. € | 72 tis. € | 117 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 11 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 9 277 € | 30 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 277 € | −3 609 € | −18 tis. € |
| Záväzky | 111 tis. € | 61 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 59 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 110 tis. € | 61 tis. € | 41 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Lánska 927/5, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Lánska 927/5, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Lánska 927/5, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Lánska 927/5, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.